Kto som?

Hovorí sa, že ak je vaša práca koníčkom, tak akokeby ste nikdy v živote nepracovali. V mojom prípade je pre mňa práca nielen koníčkom, ale aj poslaním. Som profesionálny terapeut a masér s 20 ročnou praxou, počas ktorej som získal bohaté skúsenosti v oblasti rehabilitácií pri liečbe poúrazových a pooperačných stavov, chybného držania tela, blokád chrbtice a stavov po zraneniach mäkkých častí svalov. Gro mojej práce tvorí individuálny prístup, vďaka ktorému dokážem svojim klientom dopriať tú najlepšiu starostlivosť. Moje masážne štúdio vám ponúka príjemné prostredie, kde poskytujem terapiu, prevenciu a doplnkové služby ako, procedúry a poradenstvo v oblasti životosprávy a zdravého životného štýlu nielen pre dospelých, ale aj deti.

 


Referencie

Masáže s Petrom Šturmanom nie sú len o samotnej terapii, ale aj výbornej atmosfére a prostredí, kde sa človek cíti ako doma.

Oliver Karolyi

Peťo je zodpovedný a flexibilný špecialista, ktorý mi už viackrát pomohol a som mu za to vďačný. Doporučujem sa na ňho obratit, hlavne aj ,keď Vám všelijakí doktori chcú naordinovať nejakú tu chémiu na liečenie.

Marcel Zlacký

V nemocnici si ma posúvali a moje problémy sa neriešili. Po pár terapiách u Petra sa všetky moje bolesti stratili.

Laura Škrinárová

Vrelo odporucam. Peto ma sikovne a zlate ruricky. Chodim k nemu uz asi 15 rokov a vzdy bol skvely. Ma talent a cit. Navyse je velmi prijemny a profesionalny.

Katinka Lipka

Kto okúsil, vie, že Peter Šturman je TOP masér! Iní Vás "pohladia", aby ste museli prísť znova a znova! Peter nemusí, ten ovláda svojimi rukami Vaše telo tak, že už po jednej masáži okamžitá úľava.

Petra Maxin-Čeňigová

Dopourčujem výborný masér neskutočný profesionál, a hlavne vie čo robí a služba je velmi komplexná

Petra Gaborova