Peter Šturman

S toľkými rôznymi druhmi masáží, ktoré sú k dispozícii, sa môže výber tej správnej zdať trochu zložitý. Preto sme tu, aby sme vám poskytli rady a tipy, ktoré vám pomôžu zvoliť najvhodnejšiu masáž pre vaše potreby.

Bolesť hlavy je jeden z najbežnejších zdravotných problémov. Jej prejavy sú rôzne, avšak jedno majú spoločné – vedia poriadne znepríjemniť náš deň. Prečítajte si viac o tom ako bolesť hlavy vzniká, ako ju riešiť a ako jej predísť.

Kalcifikáty dokážu poriadne zneprijímeniť náš každodenný život – môžu spôsobovať bolesť, nepohodlie alebo iné symptómy. Čo sú, ako vznikajú a ako ich odstránime rozoberieme v tomto článku.

Infrasauny si už svoje miesto na trhu našli, avšak dodnes sa vedú debaty o tom, či sú lepšie alebo horšie ako klasické sauny. Na túto otázku si odpovieme práve v tomto článku.

Mýty sprevádzajú masáže odjakživa. Niektoré sú na prvý pohľad nezmysel, iným sa naopak dá uveriť. V tomto článku vám odhalíme pravdivosť tých najznámejších mýtoch o masážach.

Bolesti krížov postihujú viac ako 75 % dospelých ľudí. Ako tieto problémy vznikajú, ako ich riešiť a cenné rady sú témou, ktorú rozoberieme v tomto článku. Celý článok zobrazíte kliknutím na tlačidlo nižšie.

V tomto článku sa bližšie pozrieme na krčnú chrbticu. Venovať sa budeme jej stavbe, príčinám a prejavom bolesti či prevencii alebo riešeniu problémom s krčnou chrbticou. Celý článok zobrazíte kliknutím na tlačidlo nižšie.